Minitábor s jezevčíky - Vidžín 2004 - 1.díl
(pokračování v Rozvadově 8-9/04)


První část minitábora s jezevčíky se uskutečnila v nádherném prostředí malé vesničky jménem Vidžín.
Parta lidiček, čítající 18 osob a smečka celkem 16 pejsků, ze kterých pouze polovina jela procvičit své lovecké vlohy a něčemu se přiučit, protože ta druhá část se jela pouze rekreovat :-), našlo útočiště v penzionu "U Jakuba" pana Pikrta. Personál byl velmi příjemný, ochotný a naši ježíci mohli běhat volně po celém areálu....a někteří doprovázeli své páníčky i k jídlu.
Kuchyně byla báječná. Normálně bych se o ní ani nezmínila, ale bílé ubrusy, kytky ve váze a každé ráno příjemně naladěný personál..to už dneska není samozřejmostí. Stejně tak jako obložený talíř k snídani, s výběrem pečiva (i sladkého) a dokonce pro zdravě snídající účastníky i výběr z cereálií (musli, corny...). K tomu voňavá káva, čaj slazený i neslazený a mléko. Obědy a večeře z teplé kuchyně a kuchař se stálým úsměvem na rtech...
Musím říct, že ač je Vidžín pouhým zrnkem písku na mapě, je to místo, kam se určitě budeme rádi vracet...a jak jinak, nežli do penzionu U Jakuba.
A jak vše probíhalo?? Jak se cvičilo i necvičilo, jak se chodilo po barvách, jak se trénovalo v poslušnostních disciplínách? To vše a snad i něco navíc zkusím dát dohromady a brzy dodat ke čtení :-))
Fotografie se teprve dávají dohromady, ty zveřejněné jsou, jak já říkám,od "Narsilků", ale je to práce Moniky Michálkové - majitelky čokoládového Narsila z Nedošínského háje a černého Alfíka z Jarné.
Doufám, že se brzy sejdou i další fotečky z této akce, takže, kdo máte, co já nemám, posílejte :-))
Samozřejmě, že celé toto setkání naplánovala a dala dohromady Dana Hájková, pořadatelka i prvních táborů v Butově a v Černíkově a jako vždy - nezklamala :-). Sehnala ubytování v perfektním prostředí, zajistila možnost volného pohybu v honitbě a domluvila účast dalších pomocníků "cvičitelů" Ireny Vyzrálové, Magdy Štěpánkové a Jany Trnkové.
Všem jim patří náš dík a obdiv, s jakým nasazením jsou ochotné donekonečna opakovat to samé a doslova se "plazit" po strmých kopcích při nácviku dohledávky postřelené zvěře (popř. králíka v kleci, paštiky či paničky) na pobarvené stopě.Jezevčíci v barvách


hl.st. Eliška a Píty, za nimi Alfík, vzadu Dorinka a Jessunka a majitelky Šafka, Brzajda a Kačenka
Narsil z Nedošínského Háje


Narsil z Nedošínského Háje
Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai


Saly z Čertouzských Lánů


Doris z Ostrožských jezer


Colorka z Debry

zpět