Potomci - Extraordinary Esprit Kalokagathia Fai

Matka:


Vrh A v CHS Naše Poupátko

   Mamkou štěňat je červená trpasličí fena Zambi-Ma Z Debry, v výbornými loveckými vlastnostmi. Její majitelka vybírala budoucího otce štěňat nejen podle exteriéru, ale také po stránce pracovní a tak byl náš Extraodrinary Esprit nejvhodnějším kandidátem. Jeho 4 vítězství na všestranných soutěžích a 4x CACIT, k tomu tituly z výstav, mimo jiné BIS KV a 3.místo v soutěži Šampion šampionů, takových trpaslíků moc není. Navíc, Pepinek také noruje na ostro a vyhnání lišky má za 11 vteřin. Titul NORNÍK a Divičiar už jen doplňují jeho výčet úspěchů jak na poli výstavním, tak na poli pracovním.
    Zambima ukázala, jaká je to báječná pracovitá fenka letos na XV. Memoriálu Rudolfa Kristla, kde strčila do kapsy ostřílené standardní jezevčíky a celou tuto velmi náročnou mezinárodní soutěž vyhrála! Pyšní se tituly CACIT, CACT a "U" - všestranný pes. Mimo to má i další lovecké zkoušky (ZV188b, BZ I.cena 122b., BZH I.cena 236b.,LZ I.cena , 244b.,ZN 84b. a krásné 2.místo v pracovním poháru KCHJ ČR.

 Z tohoto spojení  se narodila dne 10.2.2009 4 zdravá štěňata: dvě fenky  Alfa a Afra a dva psi Alf a Art

 ALFA Naše Poupátko

 Alfa je červená trpasličí fenečka a jak píše její majitelka - " Energií nabité štěně s osobností jako hrom. Vnímavá a zvědavá, vše co chce, musí mít a hodně si dokáže vyštěkat. Neuvěřitelná je její čtyřková hlasitost v takto útlém věku při následování kocoura na zahradě."

 Výstavy: Nejkrásnější štěně Klubové výstavy

 Majitel: CHS Naše Poupátko

 AFRA Naše Poupátko

 

Afra, stejně jako její setra je červená fenečka spíše trpasličího vzrůstu, žije v Praze.

 Výstavy:  Rokycany KV - 20.6.2009 - Velmi nadějná 1

 

 

ALF Naše Poupátko

 

Červený pejsek, trpasličí, žije v Kanadě - (Calgery).

 

 ART Naše Poupátko

 

Červený trpasličí pejsek s temperamentní povahou, velmi ušlechtilou hlavou a pěkným exterierem. Doufáme, že srst zdědí po tatínkovi a budeme ho moci vidět na některé z výstav.

 Majitel:  CHS Věkor Nova

 Více o štěňatech najdete na: http://www.a-nasepoupatko.snadno.eu/Novinky.html

 

 Postupně dodáme i nějaké foto na tuto stránku, jen co to čas dovolí.


zpět